Новинка 2019 року! Тур в Асканію-Нову із Києва  Тур Украина Экскурсионно познавательные туры Лето 2019 Июнь
095-068-95-08
093-963-15-59
098-653-60-98
info@gdt.com.ua
ДЕТСКИЙ ОТДЫХ
КРУИЗЫ
ОБУЧЕНИЕ ЗА ГРАНИЦЕЙ
095-068-95-08
093-963-15-59
098-653-60-98
info@gdt.com.ua
ДЕТСКИЙ ОТДЫХ
КРУИЗЫ
ОБУЧЕНИЕ ЗА ГРАНИЦЕЙ
ЭКСКУРСИИ ПО ЕВРОПЕ

АВСТРАЛИЯАВСТРИЯАРГЕНТИНАБАГАМЫБАХРЕЙНБЕЛЬГИЯБОЛГАРИЯБОСНИЯ И ГЕРЦЕГОВИНАБРАЗИЛИЯВЕЛИКОБРИТАНИЯВЕНГРИЯВЬЕТНАМГЕРМАНИЯГРЕЦИЯГРУЗИЯЕГИПЕТИЗРАИЛЬИНДИЯИОРДАНИЯИСПАНИЯИТАЛИЯКАНАДАКИТАЙКОСТА-РИКАКУБАЛИТВАМАВРИКИЙМАЛЬДИВЫНАМИБИЯНЕПАЛНОРВЕГИЯО. КУКАОАЭПАКИСТАНПОЛЬШАПОРТУГАЛИЯРОССИЯРУМЫНИЯСАУДОВСКАЯ АРАВИЯСЕЙШЕЛЫСЕНТ-ЛЮСИЯСИНГАПУРСЛОВАКИЯСЛОВЕНИЯСШАТАИЛАНДТАЙВАНЬТУНИСТУРЦИЯУКРАИНАФИНЛЯНДИЯФРАНЦИЯХОРВАТИЯЧЕРНОГОРИЯЧЕХИЯЧИЛИШВЕЙЦАРИЯШВЕЦИЯШРИ-ЛАНКАЭСТОНИЯЯПОНИЯ


ДЕТСКИЙ ОТДЫХНовинка 2019 року! Тур в Асканію-Нову із Києва
Новинка 2019 року! Тур в Асканію-Нову із Києва

Новинка 2019 року! Тур в Асканію-Нову із Києва
Вартість: 2350 грн/ос
° Тривалість: 4 дні
° Дати виїздів з Києва: 24.05 / 14.06 / 27.06 / 19.07 / 23.08 / 20.09 / 11.10
° Маршрут: Київ – Асканія-Нова – Нова Каховка – Херсон – о. Джарилгач – Гола Пристань – Київ

1 ДЕНЬ
20:00 – виїзд з Києва.
21:30 – Зупинка та посадка туристів у м. Біла Церква
22:30 – Зупинка та посадка туристів у м. Умань 22:30
03:30 –Зупинка та посадка туристів у м. Миколаїв 03:30

2- ДЕНЬ
– Приїзд до Асканії-Нова.
Оглядова еколого-просвітницька екскурсія “Перлина в степу” (зоопарк, дендропарк)
Знайомить відвідувачів з зоологічним та ботанічним  парками. Довжина маршруту 4,5 кілометра, час перебування на маршруті – 2,5 години. Починається екскурсія оглядом дендрологічного парку загальнодержавного значення. Дендропарк “Асканія-Нова” створений у безводному степу, практично непридатному для вирощування деревних рослин. Екскурсанти знайомляться з історією створення парку, архітектурним комплексом, що імітує середньовічний замок, колекцією деревних рослин – представників різних географічних районів земної кулі.
Екскурсійний маршрут прокладений так, щоб екскурсанти у найкоротший час оглянули найцікавіші куточки парку: алею пірамідальних дубів, що вишикувались вздовж Чумацького шляху, “лікарню”, Велику степову галявину з групою сосен кримських, створену в 1908-1913 рр. В.Д.Орловським. В центрі старого парку – мальовничий ставочок з маленьким острівцем та ліліями на водяному дзеркалі. Привертає тут  також увагу грот та галявина з  північними красунями ялинами.
Після невеликого переходу екскурсія продовжується територією зоопарку.
Колекція зоопарку “Асканія-Нова” представлена 41 видом ссавців, 3 видами безкілевих і 81 видом кілегрудих птахів, які утримуються напіввільно великими групами.
Маршрут зоопарку пролягає через орнітосекцію, де в паркових зарослях розміщені численні вольєри з птахами різних видів – мешканцями різних зон зеленого світу. У зоопарку утримуються 2,5 тисячі особин 60 рідкісних видів, що підпадають під охорону різного рівня „Червоних книг” (регіональний червоний список, Червона книга України, Європейський червоний список, Червоний список Міжнародного союзу охорони природи) та декількох міжнародних конвенцій – Вашингтонської, Бернської і Боннської.
У вольєрах секції  копитних розміщені представники непарнокопитних та парнокопитних ссавців: коні, бики, аитилопи, олені. З початку заснування зоопарку перевага надавалась тим видам копитних, які екологічно пов’язані зі степовими та лісостеповими ландшафтами. Ця традиція зберігається в зоопарку і сьогодні.
Велика заслуга зоопарку Асканії-Нова ще й у тому, що тут утримуються і розмножуються рідкісні та зникаючі види, занесені в “Червоні книги” МСОП, України.
Екскурсія «Ретро-фото-сафарі»
Екскурсія на автомобілі, продовжується вона 2 години. Екскурсанти знайомляться з напіввільним утриманням диких тварин. Для їх утримання відведено 2320 гектарів. Вся площа по периметру обнесена огорожею з металевої  сітки і поділена на різні за площею загони. У пасовищний сезон тварини розміщуються залежно від травостою та сумісності. Взимку мешканців тропічних широт (зебр, антилоп, гаялів, ватусі, кафрських буйволів) забирають у приміщення (антилопники). На території залишаються тільки ті тварини, які добре пристосовані до холодного клімату: сайгаки, бізони, олені благородні та плямисті, кулани, коні Пржевальського.
Виноробне господарство князя П.М. Трубецького
Екскурсія «Виноробним господарством князя П.М. Трубецького» занурює гостей в дивовижний світ виноробства. Тут ви нарешті можете дізнатися, як виробляється вино, і доторкнутися до магії цього воістину чарівного процесу. Екскурсія почнеться там, де, власне, і зароджується вино – на винограднику! Наші досвідчені енологи розкажуть вам все про виноградну лозу, ґрунт та клімат, дадуть вам розгорнуте розуміння того, що таке теруар, і з чого він сформований, а також поділяться знаннями про сортовий склад виноградників. Тут на свіжому повітрі ви прогуляєтеся виноградними плантаціями, насолодитеся чудовою панорамою на Дніпро і побачите як народжується виноград.
З виноградників ви переміститеся на виноробню і дізнаєтеся, що процес виробництва вина розподіляється на первинне та вторинне виноробство. Дізнаєтесь все про те, як дбайливо перероблюється виноматеріал, як він витримується та завдяки чому перетворюється в елегантне вино. Екскурсія «Виноробним господарством князя П.М. Трубецького» дозволяє на власні очі побачити весь процес виробництва, ознайомитися з новітніми досягненнями виноробства і побачити сучасне обладнання від провідних європейських виробників. Екскурсовод проведе вас у історичні погреби і розкаже історію «Виноробного господарства князя П.М. Трубецького», покаже всі цінні колекції та проведе дегустацію.
– 19:00 – Поселення в готель міста Херсон. Вечеря

3-ДЕНЬ
– Сніданок в отелі (включено до вартості)
о. Джарилгач
Після нетривалої прогулянки на катері ви потрапите на найбільший незаселений острів Європи. До послуг відпочиваючих – обладнаний лежаками, шезлонгами і навісами чистий піщаний пляж. Харчування – смажена риба, юшка і морські делікатеси, традиційна кухня, а також – холодні напої, чай, кава, морозиво. Любителі активного відпочинку, крім купання, можуть погратися з м’ячем на волейбольному майданчику. Під очеретяними навісами в комфортній тіні можна розташуватися компанією на весь день. Але головне – дивовижно тепле, чисте море, цілюще повітря і ласкаве сонце!
Острів Джарилгач це – прекрасний відпочинок, міцне здоров’я, гарний настрій, приємні спогади. Зона комфорту і безпеки. Острів Джарилгач – більше, ніж райська насолода!
Вода Джарилгацької затоки – лікувальний басейн, наповнений бромисто-йодистими, сірчистими сполуками і мікроелементами. Середня температура повітря влітку в Скадовському районі становить 28 градусів, води – 24. Так що, відпочинок на острові Джарилгач не тільки відновлює організм, але і володіє значним лікувальним ефектом.
Вечірня фотосесія на набережній міста Гола Пристань
Набережна м. Гола Пристань простяглася сьогодні вздовж одного з рукавів Дніпра – Конки більше ніж на кілометр. З 2001 року розпочалася поетапна реконструкція набережної. За зразок було взято Євпаторійську набережну та “адаптовано” під місцевий рельєф та особливисті. Поступово зводилися арки зі сходами до річки, зросла альтанка з написом “Вас вітає м. Гола Пристань”, каплиця Святого Миколи Угодника, міський світло-музичний фонтан, ротонда, скульптура видатного російського полководця О.В. Суворова.
Прикрасами Набережної ставали одна за одною скульптурні композиції Дніпрових Русалок, Голопристанського кавуна, української жаби, козака. Справжньою казковою країною став дитячий майданчик, що знаходиться в оточені зелених ялин, де під розлогими вітами плакучих ів принишкли казкові істоти.
20:30 Виїзд в Київ

4- ДЕНЬ
–  Київ (повернення орієнтовно о 07:00 – 08:00).


У вартість входить:
– проїзд автобусом за програмою,
– проживання – 1 ніч отель міста Херсон
– харчування – 1 сніданки
– адміністративний супровід,
– туристичний збір,
– страхування на час подорожі.

У вартість НЕ входить і додатково оплачуються:
– вхідні квитки на екскурсійні об’єкти,
– додаткове харчування,
– дегустації,
– особисті витрати


Вартість вхідних квитків:
– Оглядова еколого-просвітницька екскурсія “Перлина в степу” (зоопарк, дендропарк): загальний – 70 грн., дитячий (5-14р.) – 50грн., діти до 5р., учасники АТО безкоштовно;
– вхідні квитки на фотосафарі (Екскурсія на автомобілі) 120 грн. / чол, оплачується при купівлі туру;
– дегустація на виноробному господарстві князя П.М. Трубецького – екскурсія без дегустації – 150 грн / чол, екскурсія з дегустацією (6 зразків молодих, витриманих вин) – 240 грн / чол;
– прогулянка на катері до о. Джарилгач : загальний – 150 грн.;
– Джарилгацький парк: загальний – 40 грн., дитячий (6-18р.) – 20 грн., діти до 6р., учасники АТО – безкоштовно;
УМОВИ:
Знижки для дітей:
– Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі і при проживанні – безкоштовно;
– Діти до 12 років з одним дорослими в номері: 2300 грн / чол
– Діти до 12 років з двома дорослими в номері: 2250 грн / чол
Проживання:
Відбувається в затишних отелях міста Херсон
Харчування:
– Сніданок у 2-й день – можна взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок.
– Обід в 2-й день – заклади харчування поруч з біосферним заповідником “Асканія-Нова”
– Вечеря в 2-й день – в закладах міста Херсон на ваш вибір.
– Сніданок у 3-й день – в отелі (включений у вартість).
– Обід в 3-й день – в закладах міста Скадовськ або о.Джарилгач на ваш вибір.
– Вечеря в 3-й день – в закладах міста Скадовськ.
– Весь час вказано орієнтовно!
Туроператор має право порядок екскурсій міняти / змінювати / додавати
Вы - человек, любящий путешествовать не ради галочки, а ради постижения уникальной атмосферы других стран и городов. Возможно, в данный момент вы подбираете тур в Израиль , ведь вы знаете, что отдых в в этой стране удивительно ярок!
Святая земля привлекает по многим причинам. Для одних - это пропитанный солнцем климат, для других - богатое разнообразие интересных мест и достопримечательностей - исторических, археологических, связанных с религией, или просто живописных. Еще для кого-то Израиль - это поразительный контраст между древностью и современностью.
Мы предлагаем Вам индивидуальные туры по Израилю
Ул Мазепы 3 офис 34 (метро арсенальная) т: 095-068-95-08,093-963-15-59,098-653-60-98
www: www.gdt.com.ua е-mail : irina@gdt.com.ua, katya@gdt.com.ua, info@gdt.com.ua
Р/р 26006056222925 в ПАТ КБ «Приватбанк» м.Київ МФО 380269
Лицензия Государственной туристической администрации Украины на турагентскую деятельность , от 28.05.2010 года,серия АВ №538267


Голден Дримс Тревел | Продвигайте также свою страницу


Powered by Valdemar Fishmen n